Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars
Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars is actief in 9 gemeenten (op basis van gepubliceerd woningaanbod, alfabetisch), met per gemeente de mediane vraagprijs per m² uit onze prijs-per-m²-dataset.
In welke gemeenten is Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars actief?
- Barneveld: mediane vraagprijs € 4.253/m² · 1 van 47 actieve makelaars
- Bunnik: mediane vraagprijs € 5.000/m² · 1 van 29 actieve makelaars
- Ede: mediane vraagprijs € 4.786/m² · 1 van 79 actieve makelaars
- Neder-Betuwe: mediane vraagprijs € 3.970/m² · 1 van 24 actieve makelaars
- Renkum: mediane vraagprijs € 4.760/m² · 1 van 34 actieve makelaars
- Rhenen: mediane vraagprijs € 5.000/m² · 1 van 19 actieve makelaars
- Scherpenzeel: mediane vraagprijs € 4.341/m² · 1 van 12 actieve makelaars
- Utrechtse Heuvelrug: mediane vraagprijs € 5.088/m² · 1 van 54 actieve makelaars
- Veenendaal: mediane vraagprijs € 4.559/m² · 1 van 47 actieve makelaars
Makelaars met een overlappend werkgebied
Het werkgebied van Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars in cijfers
Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars publiceert woningaanbod in 9 gemeenten, verspreid over Gelderland en Utrecht: een regionaal werkend kantoor. Van de 3.588 kantoren in onze dataset hebben er 225 (6,3%) een groter werkgebied en 58 een even groot; het gemiddelde ligt op 4,3 gemeenten per kantoor.
De gemeenten in dit werkgebied tellen samen 2.371 woningen in ons openbare aanbod, 1,7% van de 140.917 landelijk: het bereik van het werkgebied, geen marktaandeel. Per gemeente zijn er gemiddeld 38,3 kantoren actief — het drukst in Ede (79), het rustigst in Scherpenzeel (12) — wat neerkomt op gemiddeld 2,6% van de kantoren per gemeente; dat is een aandeel in het aantal kantoren, niet in verkochte woningen.
Werkgebied per gemeente
| Gemeente | Aanbod | Prijs per m² | P10–P90 | Kantoren |
|---|---|---|---|---|
| Ede | 553 | € 4.786 | € 3.254–€ 7.250 | 79 |
| Veenendaal | 468 | € 4.559 | € 3.542–€ 6.335 | 47 |
| Utrechtse Heuvelrug | 354 | € 5.088 | € 3.716–€ 7.468 | 54 |
| Barneveld | 340 | € 4.253 | € 3.650–€ 8.161 | 47 |
| Renkum | 267 | € 4.760 | € 3.024–€ 6.392 | 34 |
| Neder-Betuwe | 170 | € 3.970 | € 2.394–€ 6.169 | 24 |
| Rhenen | 111 | € 5.000 | € 3.274–€ 6.786 | 19 |
| Scherpenzeel | 65 | € 4.341 | € 3.020–€ 7.850 | 12 |
| Bunnik | 43 | € 5.000 | € 1.663–€ 7.181 | 29 |
Aanbod = woningen in ons openbare aanbod per gemeente; prijs per m² = meest voorkomende vraagprijs per m² woonoppervlak; P10–P90 = de middelste tachtig procent daarvan; kantoren = aantal actieve kantoren in die gemeente.
Prijsniveau in het werkgebied
De meest voorkomende vraagprijs loopt binnen dit werkgebied van € 3.970 per m² in Neder-Betuwe tot € 5.088 per m² in Utrechtse Heuvelrug; het midden ligt op € 4.760 per m², tegen € 3.914 landelijk: 22% boven het landelijke midden. De spreiding is het grootst in Bunnik (€ 1.663–€ 7.181 per m², een bandbreedte van € 5.518) en het kleinst in Veenendaal (€ 3.542–€ 6.335, € 2.793).
Ede: de grootste gemeente in dit werkgebied
Ede (in de provincie Gelderland, in de Gelderse Vallei) telt 553 woningen in ons aanbod met een meest voorkomende vraagprijs van € 4.786 per m² — plaats 61 van 342 gemeenten; een woning van 100 m² komt daar rond € 479.000. Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars is er één van de 79 actieve kantoren. Zie woningprijs per m² in Ede en alle makelaars in Ede.
Kijk ook bij de kaart met makelaars per gemeente en huizenprijzen per m² per gemeente.
